WPP Marketing
Język i waluta
Zaloguj się
Plany
Klienci
Studia przypadków klientówPrawdziwe historie z użytymi funkcjami i modułami. Moda i akcesoriaKoszyk, ponowny zakup, premiery i powiadomienia o zamówieniu. ObuwieNumeracja, wymiany, koszyk i kampanie sezonowe. Torebki i walizkiWsparcie konsultacyjne, oferty i odzyskiwanie sprzedaży. Uroda i kosmetykiUzupełnianie zapasów, zestawy, kupony i relacje po zakupie. Perfumy (perfumery)Specjalne daty, ponowny zakup i kampanie według preferencji. Zdrowie i suplementyOkresowe działania, przypomnienia o ponownym zakupie i kampanie segmentowane. Dom i dekoracjeWsparcie doradcze, koszyk i status dostawy. MebleOferty, pytania przed zakupem i śledzenie zamówienia. Artykuły gospodarstwa domowegoPromocje, pytania o produkt i zamówienia cykliczne. Elektronika i informatykaPrzed zakupem, oczekująca płatność i powiadomienia o zamówieniu. Telefony komórkowe i akcesoriaKompatybilność, oferty i odzyskiwanie koszyka. Sklep zoologicznyPowtarzalny ponowny zakup, kampanie i obsługa posprzedażowa dla produktów dla zwierząt. Żywność i napojePromocje, zamówienia cykliczne i szybka komunikacja. Niemowlęta i macierzyństwoUzupełnianie zapasów, zestawy, kity i komunikacja cykliczna. Sport i fitnessOferty według zainteresowań, ponownych zakupów i śledzenia zamówień. Biżuteria i półbiżuteriaWsparcie o wysokiej wartości, kupony i odzyskiwanie sprzedaży. Okulary i akcesoriaWsparcie konsultacyjne, zamówienia i kampanie ponownego zakupu. Artykuły papiernicze i prezentyŚwięta, listy i segmentowane kampanie. Części samochodowe i akcesoriaOferty, zgodność, płatność i status zamówienia. Narzędzia i budowaOferty, pytania techniczne i odzyskiwanie koszyka. Produkty cyfroweDostęp, onboarding, odnowienie i obsługa posprzedażowa. Marketplace'y i sklepy wielomarkoweKampanie według kategorii, segmentowanej bazy i powtarzalności.
Szukaj na stronie
Język i waluta
4.8 brak Trustpilot +1000

Automatyzacja WhatsApp dla e‑commerce i Oficjalne API dla Twojego biznesu

Odzyskuj koszyki, przypominaj o płatnościach, śledź zamówienia i twórz kampanie powiązane z Twoim sklepem. Zintegruj też swoje systemy z WhatsApp za pomocą API, webhooków i MCP.

  • Zdarzenia sklepu
  • Kampanie segmentowane
  • Oficjalne API z CoEx
  • Raporty sprzedaży

Twój sklep codziennie generuje sygnały zakupowe. WPP Marketing zamienia te sygnały w działanie.

Koszyk, zamówienie, płatność, wysyłka, anulowanie, nowy klient i ponowny zakup przestają zalegać na pulpicie sklepu i stają się śledzonymi wiadomościami na WhatsApp.

Zobacz, jak WhatsApp działa w operacjach e‑commerce lub poznaj funkcje plataforma de automação para WhatsApp.

  1. 01 Zdarzenie sklepu

    Integracja wykrywa koszyk, zamówienie, płatność, wysyłkę, nowego klienta, anulowanie lub możliwość ponownego zakupu.

  2. 02 Gotowa automatyzacja

    Wybierasz, które zdarzenia aktywować, z terminami, szablonami, segmentami i warunkami dopasowanymi do działania sklepu.

  3. 03 Wiadomość na WhatsApp

    Klient otrzymuje wiadomości dotyczące zamówienia, płatności, śledzenia, potwierdzenia i obsługi posprzedażowej przez WhatsApp, a linki i dane są dostępne w integracji.

  4. 04 Zmierzony wynik

    Zespół śledzi dostawy, odczyty, błędy, odpowiedzi, wykonane automatyzacje, płatności i sprzedaże po wiadomościach.

Połącz swój sklep za pomocą gotowych integracji i rozszerzaj swoje procesy przez API.

Podłącz Shopify, Wix, Nuvemshop, Tiendanube, Yampi i WooCommerce, aby przekształcać zdarzenia sklepu w wiadomości. Dla własnych systemów i innych działań użyj Messaging API, webhooków i MCP.

Zobacz wszystkie integracje

Platformy e‑commerce

Odbieraj zdarzenia koszyka, zamówienia, płatności i wysyłki, aby wywoływać automatyczne wiadomości na WhatsApp.

Shopify Nuvemshop Yampi WooCommerce Wix

Koszyk i płatność

Zamień porzucone koszyki, oczekujący Pix, nieopłacony boleto i przerwany checkout na automatyczne przypomnienia na WhatsApp.

Kampanie i ponowny zakup

Wykorzystaj bazę klientów sklepu do kampanii WhatsApp Marketing, kuponów, obsługi posprzedażowej, ponownych zakupów i reaktywacji.

API dla firm i deweloperów

Połącz CRM, ERP i aplikacje przez messaging API, śledź odpowiedzi za pomocą webhooków i integruj narzędzia AI przez MCP z Official WhatsApp API.

Automatyzacje WhatsApp dla każdego rodzaju e-commerce.

Użyj WPP Marketing do odzyskiwania koszyków, przypominania o płatnościach, powiadamiania o zamówieniach, tworzenia kampanii i zachęcania do ponownych zakupów w sklepach online.

01 Moda i akcesoria

Odzyskaj koszyki, promuj premiery i wysyłaj status zamówienia do klientów z branży mody.

Koszyk i premiery
02 Uroda i kosmetyki

Włącz ponowne zakupy, zestawy, kupony i wiadomości posprzedażowe dla segmentowanych baz.

Uzupełnienie zapasów
03 Żywność i napoje

Informuj klientów o promocjach, zamówieniach cyklicznych i szybkich aktualizacjach.

Promocje
04 Dom i dekoracje

Wspieraj sprzedaż doradczą, odzyskuj koszyki i informuj klienta o dostawie.

Sprzedaż doradcza
05 Obuwie

Obsługuj pytania dotyczące rozmiarów, wymian, dostępności i odzyskuj porzucone koszyki.

Numeracja i wymiana

Prawdziwe opinie klientów korzystających z WPP Marketing.

Zobacz opinie klientów na temat konfiguracji, wsparcia i korzystania z WPP Marketing w codziennej pracy operacji.

4.8
Opinie na

Prosta konfiguracja, aby rozpocząć od zera z rzeczywistymi danymi sklepu.

Połącz platformę, wybierz najważniejsze zdarzenia i monitoruj wiadomości z poziomu panelu. Jeśli dostępne, integracja importuje również klientów i przydatne dane sklepu.

  1. 01

    Połącz sklep

    Zintegruj Shopify, Wix, Nuvemshop, Tiendanube, Yampi, WooCommerce lub własną platformę, aby otrzymywać zdarzenia handlowe i przydatne dane sklepu.

  2. 02

    Połącz WhatsApp

    Podłącz oficjalne API WhatsApp, z możliwością koegzystencji, gdy jesteś do tego uprawniony, aby wysyłać wiadomości i obsługiwać skrzynkę odbiorczą. Sprawdź opcje dostępne dla Twojego konta i planu.

  3. 03

    Włącz automatyzacje

    Skonfiguruj porzucony koszyk, płatność oczekującą, powiadomienia o zamówieniu, kampanie i ponowny zakup.

  4. 04

    Śledź wyniki

    Monitoruj dostarczenia, odczyty, odpowiedzi, płatności i sprzedaże generowane przez wiadomości WhatsApp.

Zanim zintegrujesz automatyzację sprzedaży i obsługi przez WhatsApp.

Zrozum automatyzacje koszyka, płatności i zamówień, kampanie, Oficjalne API oraz funkcje integracyjne dla Twojej operacji.

Czym jest WPP Marketing?

WPP Marketing łączy e‑commerce z WhatsApp, aby odzyskiwać koszyki, przypominać o płatnościach, aktualizować zamówienia, tworzyć kampanie i obsługiwać klientów. Platforma oferuje także Messaging API, webhooks i MCP do integrowania systemów i pracy z Official API, również dla firm bez sklepu internetowego.

Czy WPP Marketing wysyła masowe wiadomości?

Tak. WPP Marketing umożliwia tworzenie kampanii na WhatsApp dla kontaktów z zgodą, wykorzystując pełną kwalifikującą się bazę lub segmenty. Platforma pomaga też rejestrować źródło i cel zgody, respektować prośby o rezygnację oraz wysyłać automatyczne wiadomości w przypadku zdarzeń e‑commerce, takich jak porzucony koszyk, oczekująca płatność, zamówienie i ponowny zakup.

Czy muszę umieć programować, aby zacząć?

Nie służy do korzystania z funkcji dostępnych w panelu ani z gotowych integracji. Aby podłączyć CRM, ERP lub własną aplikację, zespół techniczny może użyć Messaging API i webhooków bez polegania na sklepie internetowym.

Czy WPP Marketing importuje klientów z e‑commerce?

Tak. W obsługiwanych integracjach platforma może pobierać klientów ze sklepu, aby ułatwić kampanie i relacje. Organizacja według tagów, segmentów lub zachowania zależy od konfiguracji i użycia platformy.

Jakie automatyzacje mogę włączyć w pierwszej kolejności?

Do najczęstszych przepływów należą odzyskiwanie porzuconego koszyka, przypomnienia o oczekującej płatności, powiadomienia o zamówieniu, kampanie segmentowane oraz wiadomości zachęcające do ponownego zakupu lub obsługi posprzedażowej.

Czy to działa z moją platformą e‑commerce?

WPP Marketing współpracuje z integracjami takimi jak Shopify, Wix, Nuvemshop, Tiendanube, Yampi i WooCommerce. Możliwe jest również podłączenie własnych sklepów i systemów ERP za pomocą API, webhooks i zdarzeń.

Czy wiadomości mogą korzystać z Oficjalnego API WhatsApp wraz z CoEx?

Tak. Platforma oferuje połączenie z oficjalnym API WhatsApp oraz współistnienie (coexistence), gdy konto jest uprawnione. Wysyłki podlegają zasadom i szablonom obowiązującym dla połączenia oficjalnego; warunki planu i opłaty Meta należy rozważyć oddzielnie.

Czy można odpowiadać klientom, którzy wchodzą w interakcję z automatyzacjami?

Tak. Gdy klient odpowie na wiadomość, zespół może śledzić rozmowę w skrzynce odbiorczej, przeglądać historię i kontynuować obsługę przez WhatsApp.

Czy mogę segmentować klientów do kampanii?

Tak. Możesz organizować klientów według zakupu, zainteresowania, zachowania, ponownego zakupu, nieaktywności, tagów i importowanych baz, aby tworzyć bardziej trafne kampanie.

Czy WPP Marketing pokazuje wyniki automatyzacji?

Tak. Operacja może monitorować wysyłki, odczyty, błędy, odpowiedzi i wydajność wiadomości, aby zrozumieć, które przepływy przynoszą największy zwrot.

Platforma WPP Marketing

Automatyzacja, kampanie, obsługa i raporty połączone z Twoim e‑commerce.

Centralizuj zdarzenia sklepu, kampanie segmentowane, skrzynkę odbiorczą i raporty, aby monitorować swoją działalność handlową. Rozszerz integrację z systemami za pomocą API i webhooków.

Automatyczny przepływ na WhatsApp
  • Carrinho recuperado
    Klient otrzymał link do powrotu do kasy przez WhatsApp.
    Sprzedaż
  • Płatność oczekująca
    Wiadomość przypominająca wysłana dla Pix, boleto lub zamówienia oczekującego na płatność.
    Przypomnienie
  • Zamówienie zaktualizowane
    Klient otrzymał potwierdzenie, wysyłkę, śledzenie lub zmianę statusu.
    Status
Wpływ na operację
Przychody
okazje odzyskane przez automatyzacje WhatsApp
Zamówienia
klienci poinformowani o płatności, wysyłce i śledzeniu
Podstawa
aktywowalna baza klientów do kampanii i obsługi relacji
01

Recuperação de carrinho

Wysyłaj automatyczne przypomnienia z linkiem do kasy do klientów, którzy porzucili zakup.

02

Płatność oczekująca

Przypomnij o zamówieniach oczekujących na Pix, boleto, kartę lub potwierdzenie płatności przez WhatsApp.

03

Powiadomienia o zamówieniach

Powiadom o utworzeniu zamówienia, zatwierdzeniu płatności, wysyłce, śledzeniu, anulowaniu i obsłudze posprzedażowej.

04

Kampanie segmentowane

Twórz kampanie dla kontaktów, które wyraziły zgodę, korzystając z list i etykiet. Automatyczne segmentowanie zależy od planu i dostępnych danych.

05

Powtórny zakup i obsługa posprzedażowa

Włącz wiadomości dotyczące ponownego zakupu, opinii, kuponu, uzupełnienia zapasów i relacji po dostawie.

06

Oficjalne API z CoEx

Użyj oficjalnego połączenia w trybie coexistence, gdy ma to zastosowanie, do wiadomości, szablonów, kampanii, automatyzacji i obsługi.

07

Integracje e-commerce

Podłącz Shopify, Wix, Nuvemshop, Tiendanube, Yampi, WooCommerce lub systemy własne za pomocą prostego ustawienia.

08

Skrzynka obsługi

Centralizuj odpowiedzi, historię i obsługę przez ludzi, gdy klient wchodzi w interakcję z wiadomościami.

09

API, webhooks i widget

Odbieraj zdarzenia, wysyłaj wiadomości przez API i wprowadź WhatsApp do kluczowych punktów na stronie.

Przekształć zdarzenia w sklepie w wiadomości, które sprzedają.

Połącz swój sklep, włącz automatyzacje koszyka, płatności i zamówień oraz śledź wyniki. Aby zintegrować inne systemy z WhatsApp, sprawdź także nasze API.